Skip Navigation Links

  مهندس اقایی در دیدار با امام جمعه و فرماندارفارسان
مدیر مخابرات استان :شهرستان فارسان از نظر سرمایه گداری مخابرات و برگشت سرمایه بعد از مرکز استان در رتبه دوم استان قرار دارد

روز گذشته( 4 دیماه) مهندس اقایی و تنی چند از مدیران مخابرات استان با امام جمعه فارسان دیدار کردند.در این دیدار امام جمعه فارسان خدمات مخابرات در کشور و شهرستان فارسان را بسیار خوب و مثالزدنی عنوان کرد و گفت امروزه مخابرات در تمامی گروه های سنی نفوذپیدا کرده و این از برکات ا نقلاب اسلامی است . حجت الااسلا م ملکپورگفت هستند خدماتی که حتی اگر چند روز قطع شود خیلی برای مردم تفاوتی ندارد . اما ارتباطات بخصوص در چند ساله اخیر اینترنت پرسرعت برای همه اقشار بسیار پراهمیت  است و حتی در گاهی  اوقات فاجعه بار  است و این اهمیت مخابرات را میرساند .ایشان از تلاش کارکنان مخابرات استان و شهرستان فارسان تقدیر و تشکر کردند. در ادامه مهندس اقایی مدیر مخابرات استان گفت خدمات مخابرات در پیش از انقلاب بسیار ناچیزو بی  کیفیت بود و با وضعیت فعلی اصلا قابل مقایسه نیست .خدماتی که اکنون مردم شریف شهرستان فارسان دریافت میکنند از نظر کیفی با مردم شهرهای بزرگ تفاوتی ندارد و گاها خدمات ما در شهرهای کوچک بسیار بهتر ارائه میشود . اقایی پروزه عبور فیبر نوری از شهرهای شهرستان فارسان را بسیار پراهمیت دانست .

در ادامه دیدارهای مدیر مخابرات استان( اقایی )با فرماندارفارسان دیدار وایشان را در جریان اخرین وضعیت مخابرات استان قرار دادو از فرماندارشهرستان فارسان  بدلیل حمایت از اجرای پروزهای مخابرات در شهرستان فارسان تقدیر کرد

 اقایی گفت خوشبختانه شهرستان فارسان در برگشت سرمایه گذاری مخابرات خوب عمل کرده و طرحهای اینده مخابرات استان در این شهرستان بسرعت انجام خواهد شد اقایی تعداد تلفنهای مشغول بکار شهرستان را بالغ بر26000  تلفن ثابت و 9 روستای  دارای اینترنت پرسرعت دانست .

اقایی در پایان در اداره مخابرات شهرستان فارسان ضمن دیدار با همکاران در جلسه شورای اداری مخابرات فارسان شرکت کردند . و اقای مهندس مسعود فاطمی را به سمت رئیس جدید مخابرات شهرستان معرفی کردند.و از خدمات اقای مهندس حمید سلیمانی تقدیر بعمل اوردند .

 منبع خبر - روابط عمومی مخابرات استان

  تعداد نمایش:   32641
چهار شنبه 5 دی 1397  ساعت 20:8:1