Skip Navigation Linksصفحه اصلی » اطلاعیه مخابرات استان » مشاهده اطلاعیه

  طرح غزال
طرح غزال شرکت مخابرات ایران با سرعت و مدت بیشتر

اخبار
25 Latest Articles
03

طرح «غزال» اینترنت شرکت مخابرات ایران با سرعت و زمان استفاده بیشتر آغاز شد

طرح «غزال»  اینترنت شرکت مخابرات ایران با سرعت و زمان استفاده بیشتر آغاز شد
طرح غزال شرکت مخابرات ایران با مزایای سرعت بیشتر و زمان استفاده بیشتر بدون افزایش تعرفه، آماده استفاده توسط مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در سرویس‌های طرح غزال، مشتریان علاوه بر افزایش سرعت تا 4 برابر، زمان استفاده از اینترنت خود را نیز افزایش می‌دهند، یعنی به ازای هر 3 ماه تمدید قرارداد اینترنت، برای هر مشتری به میزان یک ماه اینترنت رایگان بدون دریافت هزینه اضافی ارائه می‌شود.

بر اساس این گزارش کلیه دارندگان خدمات تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران، کلیه مشتریان فعال و غیرفعال ADSL مخابرات و همچنین مشتریان جدید می‌توانند از این طرح استفاده کنند.

گفتنی است در طرح غزال، سرویس‌های مختلف با سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه تا 16 مگابیت بر ثانیه به مشتریان با شرایط ویژه و بدون افزایش تعرفه ارائه می‌شود.

هدف از اجرای این طرح، ارائه خدمت بیشتر به مشتریان وفادار شرکت و همچنین جذب مشتریان جدید است، به‌نحوی‌ که سبد محصولات اینترنت خانگی شرکت مخابرات ایران با ارزشی بیش از سبد محصولات استاندارد در اختیار عموم مصرف‌کنندگان اینترنت قرار می‌گیرد.

این سرویس‌ها شامل افزایش سرعت تا 4 برابر بدون افزایش تعرفه برای قراردادهای یک‌ساله، افزایش سرعت تا دو برابر بدون افزایش تعرفه بدون قراردادهای 6 ماهه، افزایش زمان استفاده مشتری به میزان یک ماه به ازای هر سه ماه تمدید قرارداد و بدون دریافت هزینه اضافی است.

تعداد امتيازات: (8) Article Rating 
  تعداد نمایش:   52077
دوشنبه 8 مرداد 1397  ساعت 13:35:36