Skip Navigation Links

  مهندس اقایی : شاخص های مخابرات در استان روند بهبودی دارد
خسارات سیل به تاسیسات مخابراتی در بهار سال 98 بطور کلی جبران شده است

 
   مدیر مخابرات منطقه از بهبود شاخص های مخابرات استان خبر داد 
 
مهندس اقایی در جلسه کنترل پروژه های مخابرات استان گفت:در سالجاری که رهبر معظم انقلاب انرا سال حمایت از تولید و رونق تولید نامگداری نموده اند و  به پایان شش ماهه   اول ان نزدیک میشویم .این شعار رهبری را سرلوحه امور خود قرار داده ایم از خرید اجناسی که  مشابه داخلی ان تولید میشود خود داری کرده ایم . چندین بار با پیمانکاران داخلی جلسه گذاشته ایم و به انها تاکید کرده ایم در راستای تولیدات داخلی و خرید ملزومات و تجهیزات مورد نیاز مخابرات از تولیدات با کیفیت داخلی استفاده نماییم وافتخارمااین است که به اهداف کوتاه مدت خود نایل امده ایم.
 
مدیر مخابرات استان  توسعه زیر ساختهای مخابرات بخصوص در استفاده از تکنولوژی جدید و بخصوص فیبر نوری در توسعه  اتی تاکید نموده اند و توسعه های   اینده را با استفاده از تکنولوژی های نوین دانستند .  اقایی گفت استان در زمینه توسعه فیبر نوری  در روستاها  بعنوان پایلوت تعیین گردیده و در اجرای این پروژه  پیشترفتمان بسیار خوب بوده که در چند مرحله با حضور نماینده شهرستان و مسئولین استانی افتتاحیه سه پروژه فیبر و سه پروژه  ایستگاه همراه را در شهرستان لردگان  داشته ایم .
اقایی هم چنین بر استفاده از سامانه های خدماتی مانند  2020 -2021 - 118-20117-2010 تاکید کرده و اعلام نمودند بر اساس تصمیمات متخذه  جهت  ارایه خدمات بهتر از مهر ماه 98 قبوض تلفن ثابت برای مردم چاپ و توزیع نمیشود .و سامانه انلاین و24ساعته 2000 میتواند در اعلام بدهی و پرداخت و وصل انلاین این وظیفه را بر عهده گیرد . اقایی هم چنین مراجعه به سایت مخابرات ایران به ادرس http://www.tci.ir ,هم چنین کد #2020* با تلفن همراه میتواند اخرین اطلاعات قبوض خود را دریافت نمایند .
 
 
تشکر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از مخابرات چهار محال و بختیاری 
 
مدیر کل سازمان گردشگری طی لوحه ی از تلاش وخدمات مخابرات استان در طول تابستان بدلیل اریه خدمات در تمامی نقاط استان بخصوص در مناطقی که مسافران تابستان حضور داشته و از خدمات با کیفیت و تلاش همکاران در رفع خرابی ها وپایداری ارتباطات  تقدیر و تشکر بعمل اوردند .
 
 
  رشد شاخص های دایری تلفن و اینترنت در استان 
 
 
 مدیر مخابرات استان گفت: ما در زمینه شاخص های کمی و کیفی رشد خوبی در سه ماه اول 98  داشته ایم بطوری که  میزان مشترکین تلفن ثابت و همراه افزایش و از میزان نارضایتی مردم در خصوص اینترنت پرسرعت 10 درصد کاهش داشته ایم .
 
  تمامی  خسارات بدلیل سیل بهار سال 98 جبران شد
 
 
مهندس حسن اقایی طی گفتگویی با خبرگزاری جمهوری اسلامی در شهرکرد گفت :در سیل بهارامسال حدودا 900 میلیون تومان مخابرات استان خسارت دید  - جاده های دسترسی - تاسیسات ساختمان - ساختمان - فیبر - فونداسیون دکل - دکل و سایت های مخابراتی - سوئیچ از جمله این خسارات بودند و به دلیل اینکه  مخابرات از بودجه عمومی دولت استفاده نمیکند این خسارات از منابع داخلی مخابرات تامین گردید و در حال حاضر تمامی خسارات بوجود امده سیل اخیر جبران شده است 
 
 
 
 
 
  تعداد نمایش:   39920
سه شنبه 26 شهریور 1398  ساعت 13:42:4 ویرایش شده در: سه شنبه 26 شهریور 1398  ساعت 15:21:57