Skip Navigation Links

  دیدار مدیر مخابرات استان با فرماندار شهرستان بن
مدیر مخابرات منطقه کلیه مراکز مخابرات شهرستان بن به فیبر نوری متصل میباشد

بدعوت فرماندار شهرستان بن (یکی از شهرستان های قطب گردش گری استان) مهندس حسن اقایی مدیرمخابرات منطقه ، مهندس سعید داودیان معاون مخابرات و مهندس حیدری رئیس مخابرات شهرستان   در فرمانداری حضور و با فرماندار ،مسئولین شورای شهر ،بخشدار ، مسئولین شهرداری  ،دیدار کردند .

در ابتدا اقای کیانوش نادری فرماندار شهرستان بن از حضور مدیر و معاون وروابط عمومی مخابرات استان  در شهرستان تشکر کردند و  حضور مسئولین در هرشهرستان را منشا تحولات دانستند . فرماندار شهرستان بن مرکز  مخابرت  شهرستان را از موفق ترین  ادارات مستقر دانست و خدمات کمی وکیفی مخابرات را  خو ب ا رزیابی نمودند . . نادری اینترنت پرسرعت در ان شهرستان را منشا خدمات دانستند و بازار کار ایجاد شده را برای جوانان پر جاذبه دانستند . بگونه ای که بسیاری از جوانان بیکار دران شهرستان جذب کارهای مجاز اینترنتی گشته اند . در ادامه مسئولین  حاضر به مشکلات مخابراتی موجود از جمله پائین بودن سرعت اینترنت - عدم انتن دهی در بعضی از نقاط روستایی و جاده ای  - نداشتن امکانات واگذاری تلفن پابت در بعضی نقاط شهر بن - و  واگداری اینتذرنت تلفن در چند روستا را عنوان نمودند . 

اقایی مدیر مخابرات استان در پاسخ گفتند ،وضعیت مخابرات در شهرستان بن را مطلوب و  بدلیل  توسعه فیبر نوری این شهرستان یکی از بهترین مراکز مخابراتی در سطح استان را دارا میباشد . اقایی سوئیچ مرکز مخابرات را یکی از بهترین ها در سطح استان را دانست و و جابجائی سوئیچ مرکز مخابرات ان  شهرستان را تکذیب نمودند .اقایی توسعه خدمات تلفن در روستا ها را برعهده وزارت  ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست .واز مسئولن و مردم در خواست نمودند  مشکات ارتباطی در روستا ها را به اطلاع نمایندگی وزارت خانه اقای مهندس بلالی برسانند . 

در اادامه مهندس داودیان معان مخابرات استان گفت  ما بجز روستای بارده و یان چشمه تمامی سایت های  همراه اول در ان شهرستان  4g  میباشد . داودیان در خصوص توسعه در شهربن و سایر نقاط تعهد پروانه ای مشکلی نداریم داودیان تعداد تلفن ها یمشغول بکار در شهرستان را را 8800 شماره اعلام نمودند 

 در پایان مهندس حیدری ریئس مرکز بن خلاصه ای از وضعیت مخابرات شهرستان را بازگو کردند 

 فرماندار شهرستان بن از حضور مسئولین مخابرات استان با توجه بهمشغله کاری تشکر و خواستار تسریع در خدمات رسانی به نقاط محروم شدند . 

  تعداد نمایش:   21267
چهار شنبه 22 خرداد 1398  ساعت 14:59:19 ویرایش شده در: چهار شنبه 22 خرداد 1398  ساعت 15:7:40