Skip Navigation Linksصفحه اصلی » اخبار مخابرات کشور » مشاهده اخبار

  دیدارمدیر مخابرات استان با فرمانده سپاه
مهندس اقایی سپاه استان نمونه خوبی از فداکاری وخدمت به مردم در تمامی عرصه هاست

اقایی ضمن اشاره به بمباران مخابرات استان در سال 66  و شهادت 7 تن ازکارکنان گفت مخابرات استان در طول جنگ و تقدیم شهدا و جانبازان   زیادی دست در دست سپاهیان  فداکاراماده خدمت رسانی در جهت  اجرای فرامین رهبری  معظم میباشد. اقایی خواستار همکاری های  مختلف با سپاه استان در جهت رفاه و اسایش مردمشهید پرور استان شد.

 

مهندس حسن اقایی مدیر مخابرات استان با حضور درمرکز فرماندهی سپاه استان  چهار محال  وبختیاری با سردار اکبری فرمانده  سپاه استان دیدار کرد . در این دیدار اقایی مدیر مخابرات استان گفت  سپاه نمونه ای  خوب و مثال زدنی از خدمت به مردم است .سپاهیان سلحشور تیپ حضرت قمر ع در طول جنگ تحمیلی  با فداکار های زیادی توانستند با تقدیم صدها شهید در ازادی مناطق مختلف کشور از دست ارتش صدام  نقش بسیار خوبی ایفا کنند و هم چنین در بازسازی کشور  ازهیچ  کوششی دریغ نورزیده است و تا کنون بسیار موفق عمل کرده اند.

در ادامه سردار اکبری فرمانده سپاه استان گفت من در طول جنگ تحمیلی دررده مخابرات تیپ قمر بودم و با مسایل و مخابرات اشنایی دارم . وامیدوارم بتوانیم همکاری های خوبی در جهت سازندگی مناطق محروم با مخابرات انجام دهیم.ایشان مخابرات استان و کارکنان ان را از خدمتگزاران واقعی به انقلاب دانستند وخواستار برگزاری مراسم یادبود شهدای مخابرات در سالروز بمباران ان شد. سردار اکبری از تلاش و خدمات مهندس  اقایی و مدیریت شایسته ایشان تشکرکردند . ایشان ابرازعلاقه مندی کردند در اولین فرصت با کارکنان مخابرات استان دیدار نمایند

پایان گزارش--مجید صالحی روابط عمومی مخابرات استان-   سوم بهمن 96

  تعداد نمایش:   6943
پنج شنبه 5 بهمن 1396  ساعت 15:53:36 ویرایش شده در: پنج شنبه 5 بهمن 1396  ساعت 22:19:1