Skip Navigation Links

  در هفدهمین همایش فرماندهان بسیج مخابرات استان‌ها مطرح شد/ لزوم پایگاه محوری به‌منظور ارتقای فعالیت‌های حوزه مقاومت بسیج
در هفدهمین همایش فرماندهان بسیج مخابرات استان‌ها مطرح شد/ لزوم پایگاه محوری به‌منظور ارتقای فعالیت‌های حوزه مقاومت بسیج

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در این همایش سراسری که فرماندهان پایگاه‌های بسیج مخابرات سراسر کشور حضور داشتند، آقای علویان فرمانده بسیج شرکت مخابرات ایران گزارشی از فعالیت‌های حوزه مقاومت بسیج در سراسر کشور در سال ۹۷ ارائه کرد و افزود: کادر سازی، جانشین پروری و پایگاه محوری در فعالیت‌های بسیج مخابرات به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های بسیج مطرح است.

وی برگزاری طرح عام و خاص صالحین، اجرای مانورهای مختلف و صبحگاه مشترک جهت حفظ انسجام نیروها، نظارت و سیاست‌گذاری بر تمام فعالیت‌های پایگاه‌های بسیج مناطق و برگزاری مسابقات مختلف علمی فرهنگی و مذهبی و اردوهای راهیان نور را ازجمله فعالیت‌های پایگاه‌های بسیج مخابرات در سال گذشته عنوان کرد.

آقای علویان بابیان اینکه ارزش فعالیت در بسیج با هیچ نهاد و ارگانی قابل‌مقایسه نیست افزود: تمام بسیجیان شرکت مخابرات ایران از ادوار گذشته تاکنون با تعهد خالصانه خود و تخصص در امور فنی و عملیاتی الگوی تمام کارکنان در سازمان‌ها و نهادهای مختلف بوده‌اند.

در ادامه این همایش، آقای میرآبی رئیس اداره امور ایثارگران شرکت مخابرات ایران بابیان اینکه فعالیت‌های مختلف حوزه مقاومت بسیج و حوزه امور ایثارگران ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند افزود: افزایش تعامل پایگاه‌های بسیج استانی با مدیران مناطق به‌منظور رسیدگی به امور مختلف حوزه مقاومت بسیج و حوزه امور ایثارگران ضروری است.

رئیس اداره امور ایثارگران با اشاره به اینکه شرکت مخابرات مفتخر به داشتن بیشترین کارکنان بسیجی و ایثارگر در بین سازمان‌های کشور است افزود: وجود تفکر و منش بسیجی در تمام ارکان شرکت مخابرات همواره منشأ خدمات خیر بوده است، همچنان که در جریان سیل‌های اخیر در مناطق مختلف کشور، تمام کارکنان شرکت مخابرات به‌خصوص در پایگاه‌های بسیج مخابرات مناطق به‌صورت شبانه‌روزی در برقراری ارتباطات و کمک به هم‌وطنان سیل‌زده حضوری درخشان و ایثارگرانه داشتند.

وی افزود: اهداف حوزه مقاومت بسیج و امور ایثارگران همواره در یک راستا بوده و بدین منظور خدمت به همرزمان و خانواده معظم شهدا جزو برنامه‌های همیشگی حوزه مقاومت بسیج و امور ایثارگران می‌باشد..

در ادامه این همایش یک‌روزه تمام فرماندهان پایگاه‌های بسیج مناطق سراسر کشور به‌صورت جداگانه و در فضایی صمیمی، نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود را در خصوص فعالیت های بسیج منطقه مخابراتی خود و همچنین راهکارهای افزایش کیفیت خدمت رسانی پایگاه های بسیج مخابرات مناطق عنوان کردند.

  تعداد نمایش:   23645
شنبه 7 اردیبهشت 1398  ساعت 14:24:25